Regisztráció
 • 
Bejelentkezés
 •   •  twitterlogo •  rsslogo Hírcsatornák

BEJELENTKEZÉS



Kedves regisztrált látogatónk!

Felhívjuk figyelmét, hogy hosszú átmeneti időszak után mától csak e-mailcímével tud bejelentkezni oldalunkra. Amennyiben nem emlékszik, azonosítóját milyen címmel regisztrálta, írjon levelet munkatársainknak a hvg.hu@hvg.hu címre!

Ha még nem regisztrált a HVG Online rendszerében, akkor ide kattintva megteheti.

Ha elfelejtette jelszavát, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük a jelszóemlékeztetőt.

Ha szeretné újra megkapni a regisztrációja véglegesítéséhez szükséges aktivációs kódot, akkor adja meg e-mail címét, majd kattintson ide és a kért e-mail címre kiküldjük az aktivációs levelet.

HVG.HU \ IT | TUDOMÁNY

Óvatosan a „válasz mindenkinek” funkcióval!

2011. december 13., kedd, 17:14
Szerző: hvg.hu


Címkék: brit; fejvadász; email; cc; bcc; válasz mindenkinek;

Elbocsátottak egy brit fejvadászt, miután egy álláskereső emailjére, amit az illető eredetileg négyezer címre CC-zett, a „válasz mindenkinek” gomb megnyomásával felelt dühödten.

A brit toborzó nyilván úgy érezte, egy spammer áldozata lett, és keresetlen kifejezésekkel válaszolt. "Ha nincs annyi eszed, hogy a titkos másolat funkciót (BCC) rendesen használd,  inkább kopj le! Túl hülye vagy, hogy munkát kapj, még a bankszektorhoz is"  - idéz a levélből a Spiegel.

A dühödt válaszoló munkáltatója egy fejvadász cég, amely a Heinz, a Kellogg's és a Bentley számára toboroz alkalmazottakat. Amikor kiderült, mit tett a tanácsadó, azonnal kirúgták a jól fizető állásából.


Óvatosan a „válasz mindenkinek” funkcióval!




  Másolat Önnek


ÁLLÁSOK
tovább a jobline.hu-ra »
HIRDETÉS

Ön korábban már belépett a HVG csoport egyik weboldalán. Ha szeretne ezen az oldalon is bejelentkezni, ezen a linken egy kattintással megteheti.

X