Egy négyéves kislányt gázolt el egy személyautó a miskolci Ládi-telepnél, a Puskin utcában, a jármű vezetője feltehetően ittas volt - közölte a Borsod Megyei Rendőr-főkapitányság kedden.
A kislány át akart szaladni az úttesten. Az arra közlekedő teherautó - észrevéve a gyermeket - megállt, a személyautó azonban előzésbe kezdett, így ütötte el a kislányt.
A sérülés fokáról egyelőre nincs pontos információ. Az elsődleges adatok szerint a jármű vezetője ittas volt.