Tűz a Pólus Centerben - egy tűzoltó megsérült

Megsérült egy tűzoltó annak a tűznek az oltásakor, mely a Pólus Center egyik elektromos elosztó helyiségében keletkezett, pénteken délután - értesült a HavariaPress.

  • HavariaPress
A XV. kerületi bevásárlóközpont irodaházához pénteken délután fél öt körül riasztották a tűzoltókat. Az épület egyik földszinti helyiségében, egy elektromos elosztó szobában keletkezett tűz, feltehetően zárlat miatt. A tűz oltása közben, a sűrű füst miatt, egy tűzoltó megsérült: beleesett a kábelalagútba. A tűzoltó a bokáján sérült meg, az elsődleges információk szerint könnyebben. A tüzet porral fékezték meg a tűzoltók.
Hozzászólások