A baleset csütörtökön délelőtt történt a felújítás alatt álló híd középső, a Margitszigetnél lévő pillérjénél. A munkás eddig tisztázatlan körülmények között zuhant a 6 méter mély szerelőaknába. Az esése során súlyosan megsérült embert a tűzoltók emelték ki a gödörből, a mentők kórházba szállították. A baleset miatt a hidat lezárták, a villamosok és a buszok sem hajthatnak át rajta.
Lezuhant a Margit hídról egy munkás, nem járnak a villamosok, buszok
Súlyosan megsérült az a munkás, aki egy szerelőaknába esett a Margit híd építkezésén.
Kié lesz Visegrád Orbán után?
Visszatalálhat-e a V4 Havel, Wałęsa és Göncz eredeti Európa-víziójához, vagy megmarad a „kompország” politikai örökségének?
Üzemanyagárak: a Tiszának csak megtetszett a Nagy Márton-i politika
Kivezették a védett árat, ismét piaci árakat kell fizetni a benzinkutakon
Magyar Péter: A fideszes képviselők megint elárulták a hazájukat
Magyar Péter elvenné Novák Katalin és Schmitt Pál élethosszig tartó juttatását
A miniszterelnök bejelentette, hogy pártja javaslatot nyújt be a köztársasági elnöki juttatások módosításáról.