Székesfehérvár közelében - a 65 és 66-os kilométerszelvény közötti útszakaszon három jármű szenvedett balesetet. A helyszínről egy embert könnyű sérülésekkel szállítottak kórházba. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére az érintett útszakaszon a két haladósávot lezárták, a forgalmat a vészsávra irányították - tudatta a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság. Tájékoztatásuk szerint az előző baleset helyszínétől 250 méternyire a szalagkorlátnak ütközött egy gépkocsi. Azon a szakaszon a külső és a vészsávon halad a forgalom.
Dupla baleset az M7-esen - a vészsávon haladnak az autók
Két baleset történt az M7-es autópálya Balaton felé vezető sávjában szerda délután; az elsődleges információk szerint a baleseteknek egy könnyű sérültje van, a forgalom a külső, illetve a vészsávon halad - közölte a rendőrség.
Kell egy sztori, hogy összeálljon az emberek fejében: Mizsei Jani csak egy van a városban
Magyar Péter Bohár Dánielnek: A családom pihenését és az utazásunkat magam fizettem
A Tisza-kormány vak miniszterét becsmérelte Ábrahám Róbert, Magyar Péter válaszolt
Karafiáth Orsolya: Nincs más levegő. Mindig egymás elől szívjuk el
Kirill pátriárka ismét megúszhatja az EU-s szankciókat
Ezúttal Bulgária kérésére úszhatja meg.
Az amerikaiak újra támadták Iránt, miután Teherán tüzet nyitott a Hormuzi-szorosban haladó hajókra
Rengeteg halottat követelt egy kocsmatűz Bangkokban
Felnyomták az Unicum legendája miatt a Zwackot, még a GVH is vizsgálódott
„Amikor meghallottam a hangját, rögtön éreztem, hogy ebben több van” – a Bon-Bon énekesére emlékezünk
„A baj az, hogy nem nekünk, kispénzűeknek épült. Itt havi 1200 forint a szoba, a régi kabinoknál 6 hónap került 200 forintba”
Egykor akár százezer ember is kint volt a Római-parton.