A Fővárosi Tűzoltó-parancsnokság szóvivője elmondta: nem történt jelentős gázszivárgás. A tűzoltók előbb szakaszosan elzárták a nyomócsövet, majd a gázszolgáltató szakemberei végleg lezárták a vezetéket. Senkinek nem kellett elhagynia az otthonát - tette hozzá a szóvivő.
Munkagép vágott át egy gázcsövet Dunakesziben
Átvágott egy munkagép egy százmilliméteres gáznyomócsövet Dunakeszin nem sokkal dél előtt. A gázszivárgást a szakemberek megszüntették, senkit nem kellett kiköltöztetni.