A Nemes utcai üzletbe egy szomszédos épületből jutottak be a betörők. A tettesek több millió forint értékben vittek el ékszereket - közölte Sagyibó Melinda. A rendőrség lopás miatt indított eljárást.
Magyar meló: kibontották egy ékszerbolt falát Budapesten
Többmilliós ékszerlopás történt a hétvégén Budapesten, a XVIII. kerületben; a betörők kibontották az ékszerüzlet falát - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese hétfőn.