A TEK speciálisan kiképzett munkatársainak közreműködésével fogta el a rendőrség kedden azt a férfit, akinek XVI. kerületi lakásában elrejtve, több lőfegyvert és közel 400 lőszert találtak és foglaltak le.
A 33 éves férfit őrizetbe vették, ellene lőfegyverrel, lőszerrel visszaélés miatt indítottak eljárást.