Gyurcsány Ferenc először 2005-ben, miniszterelnökként tartott évértékelő beszédet, amelyet 2009-ig további négy követett kormányfőként. Ezek mindannyiszor a Parlamentben hangzottak el. Lemondása után és ellenzékben is minden évben megtartotta évértékelőjét. Miután kilépett a szocialista pártból, és 2011 októberében létrehozta a Demokratikus Koalíciót 2012-ben és 2013-ban már a DK elnökeként értékelte az előző esztendőt.
Nem lennénk ma Orbán Viktor helyében...
Ma tartja tizedik évértékelő beszédét Gyurcsány Ferenc volt miniszterelnök, a Demokratikus Koalíció (DK) elnöke egy fővárosi szállodában.
Rejtélyes bejelentésre készül Magyar Péter, és az is kiderülhet, mi a kormány terve Sulyok Tamással
Sándor-palota: Magyarék olyan jogalkotási visszaélésre készülnek, amilyenre Sulyok nem látott még példát
Az oroszok külföldi teherhajókat, az ukránok Moszkvát támadták az éjjel
Hatalmasat bukott Matolcsy Ádám bútorgyára 2025-ben
Kilencmilliárd forintra szerződött a a XIII. kerület a parkfenntartási botrány egyik cégével
Kezd elfogyni az ivóvíz Ráckeve környékén
A szolgáltató arra kérte a helyieket, ne locsolják az aszfaltot, ne töltsenek medencét és autót se mossanak.