A Somló környékén Veszprémgalsa és Szentimrefalva között villanyoszlopok dőltek ki a szerda esti viharban, Apácatornán pedig transzformátor hibásodott meg. Csütörtök délelőtt emiatt öt településen nem volt áram.
A szolgáltató munkatársai csütörtök délelőtt megkezdték a kidőlt oszlopok pótlását és a transzformátor javítását. Ennek eredményeképp Apácatornán és Borszörcsökön délután helyreállt az áramszolgáltatás, és várhatóan estére befejezik a munkát a másik három településen is.