Egy 11 éves kisfiú március 8-án 10 óra 30 perc körüli időben a Budapest II. kerületben lévő otthonából ismeretlen helyre távozott, eltűnése ügyében a Budapesti Rendőr-főkapitányság II. kerületi Rendőrkapitánysága eljárást indított. A gyermek szülei vasárnap éjjel jelezték, hogy a fiú épségben hazatért otthonába.
Meglett a II. kerületben eltűnt fiú
Hazament az a 11 éves kisfiú, aki vasárnap délelőtt tűnt el II. kerületi otthonából – közölte vasárnap éjjel a rendőrség.
Kié lesz Visegrád Orbán után?
Visszatalálhat-e a V4 Havel, Wałęsa és Göncz eredeti Európa-víziójához, vagy megmarad a „kompország” politikai örökségének?
Üzemanyagárak: a Tiszának csak megtetszett a Nagy Márton-i politika
Kivezették a védett árat, ismét piaci árakat kell fizetni a benzinkutakon
Magyar Péter: A fideszes képviselők megint elárulták a hazájukat
Magyar Péter elvenné Novák Katalin és Schmitt Pál élethosszig tartó juttatását
A miniszterelnök bejelentette, hogy pártja javaslatot nyújt be a köztársasági elnöki juttatások módosításáról.