A Fővinform 7.15-ös jelentése még arról szólt, hogy erős a forgalomban, lassan lehet haladni a bevezető utakon, így a Budaörsi úton, a Kerepesi úton, a Soroksári úton, az Üllői úton, az M3-as autópálya fővárosi szakaszán.
Arról is beszámoltak, hogy szintén lassan haladnak az autósok a Szerémi út-Lágymányosi híd és a Petőfi híd-Ferenc körút útvonalon, a Budai alsó rakparton a Lágymányosi hídtól észak felé és a Margit híd közelében. Ugyancsak lassú volt a forgalom a Pesti alsó rakparton déli irányban, valamint a Moszkva térhez és a Szent Gellért térhez vezető utakon, a belvárosban a Roosevelt tér és az Astoria környékén.
A 7.40-es összefoglaló szerint viszont már csökkent a forgalom, és folyamatosan lehet haladni a bevezető utakon. A legfrissebb jelentés szerint továbbra is lassabb haladásra kell számítani a Margit hídon Buda felé, a Budai alsó rakparton a Lágymányosi hídtól észak felé és a Margit híd közelében, a Belvárosban pedig a Roosevelt tér és az Astoria környékén.
Az utv.hu képei szerint az Oktogon csomópontja jól járható, szintén folyamatos a haladás a Nyugati téren, valamint a Ferenciek tere és az Erzsébet híd is járható.
BKV-sztrájk: a bevezető utak és a belváros is járható
A Budapestre bevezető utakon és a belváros útjain is folyamatosan lehet haladni nem sokkal fél nyolc után - derül ki a Fővinform közleményéből és az utv.hu webkamerás képeiből.
Az ötödikről zuhant ki egy diák a székesfehérvári kollégiumban
Magyar Péter döntött az új országos rendőrfőkapitányról
Sulyok Tamás repülései: mi igaz abból, hogy súlyos biztonsági kockázatok álltak fenn a honvédségi gépeknél?
A Tisza-kormány egy csapásra megállította a költségvetési hiány emelkedését
A választás előtt több mint tízmilliárdért kötött felsőoktatási szerződéseket a Kulturális és Innovációs Minisztérium
„Rendőri nyomás alatt éltünk” – Szabó István ügynökmúltról, 10 milliárd forintos filmről és világsztárokról
Vitézy Dávid bejelentette: újra elérhető a Vonatinfo
Apai örökségük kisajátításával vádolják Mészáros MBH-csoportját Kunetz Zsombor és testvérei
Az MBH szerint a szoftver az övék.
Megfojtja a forint a kkv-kat, ezért nem tudnak kitörni az alacsony hozzáadott értékű bérmunkából
„Belökte a nevét két ember, már vitték is vezetőszáron” – Cyla és Osvárt Andrea nagyon aggódnak a letartóztatott Őrsi Gergelyért
„A nők egy egész generációját elvesztettük, mert nekik azt mondták, ne szedjenek hormonokat”
Ötéves kisfiú halt meg a strandon, vádat emeltek az anya és két úszómester ellen
Óriási bejelentés a Wizz Airtől: jön a Starlink internet minden repülőgépre
Utazás közben is hozzáférhetnek az utasok a nagysebességű kapcsolathoz.