A gépkocsi a 11-es úton Esztergomból Tát felé tartott, a vezető feltehetőleg a túl nagy sebesség miatt elvesztette uralmat a jármű felett. Lecsúsztak az útról, egy fának ütköztek, az ütközés ereje visszalökte őket az úttestre, majd újra egy fának rohantak.
A helyszínen életét vesztette az esztergomi P. Richárd, aki valószínűleg az autót vezette, és a mögötte ülő utas. A jobb oldalon lévő utasok életveszélyes sérüléseket szenvedtek, egyikük állapota súlyos. A baleset áldozatai közül senki nem kapcsolta be a biztonsági övet.
Halálos száguldás Esztergomnál
Két fiatal meghalt, ketten súlyos sérüléseket szenvedtek Esztergomnál szombat éjjel, amikor autójuk egy egyenes útszakaszon megcsúszott, fának ütközött, és mindannyian kirepültek a kocsiból -közölte a rendőrség.

Osztottunk-szoroztunk: ez teljesülhet Magyar Péter gazdasági ígéreteiből
Bár Magyar Péter szerint a Tisza-kormány erősen támaszkodna a hazahozandó uniós támogatásokra, a pártvezető által emlegetett 8 ezermilliárd forint forrás megszerzése biztosan kivitelezhetetlen.
A Pride szervezője a francia nagykövet jelenlétében szembesítette Navracsicsot azzal, hogy nem ismeri az általa is megszavazott gyülekezési törvényt
Radványi Viktória a francia nagykövetség egyik ünnepségén találkozott össze a miniszterrel.