Teljes útzár van az M7-esen

Teljes pályazár van érvényben az M7-es autópályán Ordacsehinél egy felborult kamion miatt - közölte a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószolgálata csütörtök reggel az MTI-vel. A balesetben senki sem sérült meg.

  • MTI
Teljes útzár van az M7-esen

A főváros felé haladó - vontatóból, illetve a hozzá kapcsolt nyerges félpótkocsiból álló - járműszerelvény román állampolgárságú vezetője eddig tisztázatlan ok miatt hajnali két óra előtt elvesztette uralmát a jármű felett, átszakította a középen lévő szalagkorlátot, áthajtott a jobb oldali pályatestre, ahol a bal oldalára dőlve állt meg - áll a rendőrség közleményében.

Az autópályát a még jelenleg is tartó műszaki mentés idejére teljes egészében lezárták, a forgalmat az ordacsehi lehajtónál a 7-es útra terelik, onnan Fonyódnál lehet visszatérni az autópályára.

MTI

Embereket mentett a tűzből az elítélt gyilkos Szabó Zoltán, aztán tarkón lőtte a szomszédját, akinek végül szintén megmentette az életét

Szabó Zoltán és gyerekkori barátja a nyolcvanas években hidegvérrel ölt meg egy nőt, de életfogytiglani büntetéséből végül csak tíz évet ült le, mert a kigyulladt szegedi bútorgyárban hősiesen helyt állt. 2015-ben aztán tisztázatlan körülmények között fejbe lőtte Nagy Jenőt, akinek az életét végül ő maga mentette meg. Egy gyerekkorától brutális bűnöző furcsa karrierje.