A Viber tényleg letörli azokat, akik nem küldenek üzenetet 2 hétig?
A Facebook, majd azon belül a Messenger kapcsán is terjedt már Magyarországon az az üzenet, amelyet ezúttal Viberen küldenek tovább ismerőseiknek egyre többen.
A Facebook, majd azon belül a Messenger kapcsán is terjedt már Magyarországon az az üzenet, amelyet ezúttal Viberen küldenek tovább ismerőseiknek egyre többen.
A Facebook által remélhetőleg csak tesztelt újítás értelmében nem látjuk azonnal, hogy a másik elolvasta-e már üzenetünket.
A mobilokat kevésbé terhelő Messenger Lite nagy siker lett, nyolc hónap alatt elérte ezt az álomhatárt.
Mobilja hálás lesz érte, ha ezzel az ingyenes alkalmazással egyszerre váltja ki a Facebook, a Messenger és az Instagram appot. Így sok helyet spórol a telefonon, és kíméli az aksiját is.
Az egyik legjobb képkereső szolgáltatás készített egy chatbotot Messengerre, így ki sem kell lépni az üzenetküldő alkalmazásból, ha jó fotókat akar találni.
Hétköznapi jelenség, hogy általános iskolás gyerekeknek is van okostelefonja, vagy szórakozás céljából kapnak kézbe tabletet otthon, a Facebook ezért is készített a 6 és 12 év közöttiek számára egy üzenetküldő alkalmazást. A Messenger Kids kicsiknek szól, de a szülőkre is gondolt, ők tudják ugyanis engedélyezni, hogy az alkalmazással kivel beszélhetnek a gyerekek.
Túlzás nélkül állíthatjuk, hogy a Facebook már sportot űz a Snapchat minden egyes funkciójának lemásolásából, most például a Messengerre került egy "játék" a riválist koppintva.
A Facebook hosszú évek óta jelentős mértékben rontja a rendszerébe töltött képek minőségét. Most végre lépnek előre egy nagyot – mutatjuk, hogy mennyire látványos az eredmény.
A növekvő felhasználói adatigény miatt új havidíjas mobilinternet csomagokat vezetett be a Telekom. Az új csomagok nehezen hasonlíthatók össze a korábbiakkal, de alapvetően többféle extrát próbál bennük adni a szolgáltató.
Az asztali gépekre szánt Skype fiatalosabb lett, az üzenetküldő alkalmazásoka hasonlít, ami egyszer már nagyon nem jött be, de talán számítógépen igen. Mindenesetre már ki lehet próbálni, soroljuk az újdonságokat.
A Facebook üzenetküldő alkalmazásának játékain most már reklámokat, videós hirdetéseket és vásárlásokat is engedélyeznek, ami elsőre zavarónak tűnhet, de egy előnnyel is jár azoknak, akik szeretik ezt a szórakozást.
Eddig a Facebookon és a Messengeren teljesen más emojikat lehetett használni, de a közösségi oldalnál úgy döntöttek, hogy egységesítik őket.
Világszerte gondban vannak az iPhone-osok és iPadesek, miután sokaknál a program indulása után szinte azonnal összeomlik a Facebook Messenger alkalmazás új verziója. Van megoldás.
Több mint 2 milliárd ember használja aktívan. Több adatot halmozott fel rólunk 11 éves fennállása óta, mint amennyit az egész emberiség az írásbeliség óta. Néhány mérnöktől függ, hogy mi jelenhet meg a hírfalunkon. A Facebookon több mint egy órát töltünk naponta. Összefoglaltuk, hogyan jutottunk idáig, és hogy mi történik velünk valójában a Facebookon.
Egy ideje már inkább általános, mintsem szokatlan: ha nem használnak elég sokan egy új funkciót a Facebookon, akkor minden erővel elkezdik az arcunkba tolni.
A popsztár, aki nem rég Budapesten koncertezett, néha a Messengeren engedi ki a gőzt.
Hosszú hónapok óta idegesíti felhasználók tömegeit a Facebook Messenger alkalmazásban lévő felső sáv. Úgy tűnik, a Facebooknál is belátták, hogy a “Napom” funkciót nem feltétlenül kell abban a formában erőltetni.
Különös szolgáltatást indítottak a Stanford Egyetem pszichológusai: a mesterséges intelligenciával támogatott chatbot amolyan digitális terapeutaként funkcionál.
Úgy tűnik, mintha az ismerősünk küldött volna egy érdekes linket vagy videót, de valójában rosszindulatú reklámprogramot tölt le a gépre és továbbterjeszti magát egy, a Messengeren az elmúlt napokban különösen intenzíven dolgozó kártevő.
A Facebook idei második negyedévre vonatkozó jelentéséből kiderül, hogy sosem látott mennyiségben ömlenek a dollármilliárdok a vállalathoz. Ha így folytatják, lassan a Facebook minden önálló szolgáltatása és több funkciója kapcsán is milliárdos viszonylatban lehet majd beszélni.