Gond volt a kártyás fizetéssel szombaton
Szombaton délelőtt sok helyen nem lehetett kártyával fizetni, de a bankautomatás készpénzfelvétellel egyelőre nincs gond. Az OTP szerint csak 8 és 9 között volt fennakadás, de utána is sok helyen állt a kártyás fizetés.