Csehországban már kifelé megy a bajból
Lassan, de apadnak már a folyók Csehországban. Miután az Elba csütörtök reggel tetőzött Ústí nad Labemnél és Decínnél, az árhullám péntekre átvonult Németországba. Az árvíz azonban továbbra is súlyos gondokat okoz.