A Jobbik kifogásai a 2006 őszéről szóló jelentéssel kapcsolatban
A Jobbik elfogadhatatlannak tartja a 2006 őszi jogsértéseket vizsgáló albizottság jelentését a jogsértések súlya, a hatvan ember meghallgatása során napvilágra került tények, továbbá számos vállalhatatlan megállapítás miatt.