Levélkében üzent a Kiss Lászlót védő Bayernek G. Fodor
„Zsolti, most talán nincs igazad” – mindössze ennyi szerepel abban a „levélkében”, amelyet G. Fodor Gábor a 888.hu-n címzett Bayer Zsoltnak. A Magyar Hírlap főmunkatársa kiállt Kiss László mellett, és csütörtökön megjelent írásában úgy fogalmazott az úszóválogatott szövetségi kapitányával kapcsolatban kedden kipattnat botrányról: „ami most folyik, az mélységesen aljas, penetránsan undorító és ocsmány”.