Forgalmas városi kereszteződésben ugratott egy Q7-es Audi – videó
A hatalmas divatterepjáró végig stabilan viselkedett, de talán nem pont városban kellene ily módon feszegetni a határait.
A hatalmas divatterepjáró végig stabilan viselkedett, de talán nem pont városban kellene ily módon feszegetni a határait.
A cég szerint nekik ugyan nem hoz hasznot a változtatás, de a károsanyag-kibocsátás visszaszorítása minden pénzt megér.
A sárga jármű vezetőjét ebben az esetben a jelek szerint nem igazán érdekelték a KRESZ-ban foglaltak.
Az Ikarus Egyedi Kft. folytatná a termelést, ezért megegyezést ajánlott a hitelezőknek, 2025-re fizetné meg minden adósságát.
Augusztus utolsó napjaiban is elfogadják a szeptemberi helyközi bérleteket.
Ezúttal nem is egy, hanem több autó is beláthatatlan helyen kezdett előzésbe.
Az augusztus 20-i rendezvények miatt ideiglenes forgalomkorlátozást vezetnek be a főváros több kerületében. Egyes helyeken még kedden is érvényben lesznek.
Az alapötlet roppant egyszerű: vészfékezéskor sem csúszik meg a kerék és az autó mindvégig irányítható marad.
A felújított szakasz átadásáig viszont még többször változik a menetrend.
A sérült járművek már csak a leállósávban vannak, de így is óriási a dugó a Balaton felé.
Szerencsére nem történt tragédia, de ez valóban nem a sofőrön múlt.
A fiatal férfi kártérítési pert indított, most 1-2 évig nem is dolgozhat.
A kis lényeknek furcsa táplálkozási szokásaik vannak, és sajnos egyre nagyobb az étvágyuk.
Az első változásokat már pénteken bevezetik. Ne közlekedjen rutinból.
Egy 40 tonnás monstrummal talán nem pont így kellene közlekedni lakott területen belül.
A baleset a főút Kaposfüred és Somogyaszaló közötti szakaszán történt, a két sofőr megsérült.