Megmenekült a diósgyőri foci?
Ünnepelnek a miskolci futballrajongók, pedig nem is olyan rég még egyáltalán nem volt rá okuk. A 2009/2010-es bajnokság kezdetére tartozások és felszámolási eljárás miatt végveszélybe került a diósgyőri labdarúgás, a város szebb napokat is megélt NB I-es futballklubja. Miskolc városa azonban közbelépett, így a jelek szerint a foci is megmenekült.