#MSZP

Egy rakás volt kormánytag állt be Karácsony Gergely mögé

Besegítene az ellenzéki összefogásba és egy közös kormányprogram megírásába egy frissen alapított csoport, aminek ismert bal- és jobboldali közszereplők a tagjai. A Válasszunk! 2018 tagjai között van Bod Péter Ákos volt jegybankelnök, Andor László korábbi uniós biztos és Holoda Attila, az Orbán-kormány egykori energetikai államtitkára is.








A DK és az MSZP megállapodott: egymás ellen harcolnak

A mai, hónapok óta várt bejelentéssel bizonyossá vált, hogy a baloldal két meghatározó szereplője csak tovább szeleteli már most is megfogyatkozott tortáját. Karácsony Gergely lebeg a semmiben, új szavazókat pedig ezzel a fél összeborulással nem fognak behozni. Csak annyiban állapodtak meg, hogy a biztos nyerhető körzeteket nem engedik át a Fidesznek. Vélemény.