„Öngólnak tűnik”
A Hír Tv meggyengítésére létrehozott köz-hírtévé miatt az M1 nagy számban veszítheti el a nézőit, miközben a váltás sokba kerülhet az adófizetőknek – állítja Polyák Gábor médiajogász, aki szerint a kormány megbízható kormánymédiát akar.