Napelemes rendszert telepítenek a bonyhádi intézményekben
Közel 150 millió forintos beruházással napelemes rendszert telepítenek kilenc bonyhádi önkormányzati intézmény épületére, a kivitelezés márciusban kezdődik – közölte a Bonycom Kft. ügyvezető igazgatója az MTI-vel.