Hanyatt esett a hazai gázfogyasztás
A hivatalos adatok szerint három év alatt több mint negyedével, csak tavalyhoz képest több mint 12 százalékkal kevesebb gázt fogyasztottunk. A háztartások még durvábbat produkáltak az idén: egy év alatt hatodával esett a fogyasztás.