#német válogatott




Özil otthagyta a német válogatottat

Néhány hónappal az után, hogy Mesut Özil találkozott Tayyip Erdogan török államfővel, a német válogatott tagja bejelentette, lemond a válogatottságról, mivel nem akarja tovább játszani a bűnbak szerepét.






Bukták a nagy lét a német focisták

A játékosok nem kapnak jutalmat a világbajnoki szereplésért, és a Német Labdarúgó-szövetség (DFB) is sok pénztől esik el, miután a válogatott címvédőként már a csoportkör után kiesett az oroszországi világbajnokságon.










Sikerül túlélniük a németeknek? – szavazzon!

A nap legnagyobb kérdése, hogy tovább tudnak-e jutni a csoportkörből a címvédő németek, de a másik két mérkőzése – a Mexikó–Dél-Korea és a Belgium–Tunézia – sem ígérkezik unalmasnak. Tippelje meg, milyen eredménnyel zárulnak a meccsek!