A Netflix új akciójával vállaltan a marihuánafogyasztókat csábítja
A streaming-felület különböző, saját gyártású sorozataira szabott fűtípusok árusításába kezdett.
A streaming-felület különböző, saját gyártású sorozataira szabott fűtípusok árusításába kezdett.
Az előzetesben elárulják a hat epizód címeit, de a képsorok alapján a lényeg mit sem változott: a közeljövő a legfélelmetesebb távlat.
Az első évadával máris komoly rajongótábort összegyűjtő széria alkotói négy évadosra tervezik a misztikus sci-fit.
A Buster Scruggs balladája című antológia hat különálló vadnyugati történetet mesél el – a forgatás már elkezdődött, 2018-ban érkezik.
A Disney 2019-től saját streaming szolgáltatást indít, 2020-tól pedig már csak ott nézhetők online a Star Wars-, Pixar- és Marvel-filmek is.
A talkshow-legenda alig két éve vonult nyugdíjba, de máris unatkozik. Kérdés, hogy a szakállával együtt tér-e vissza.
A képregények egyik legendája, Mark Millar cégét vásárolta fel a Netflix, a streaming szolgáltatásnak ez az első ilyen lépése.
Jolie egy, a Pol Pot-rezsimet túlélő kambodzsai lány történetét meséli el a Netflixre még az idén felkerülő új rendezésében.
20 epizód készül, a sorozat jövőre debütál.
Michael Jackson Thriller című számára épít az új, hosszabb trailer, amit a Comic-Conon mutattak be.
A fix havidíj ellenében korlátlan filmezést és sorozatnézést kínáló Netflix mérföldkövet ért el, ráadásul Amerikán kívül már több felhasználója van.
A Netflix a Stranger Things és a BoJack Horseman új évadaival erősít ősszel, az HBO-ra pedig hat év után tér vissza az egyik legjobb komédiasorozat.
A televíziózás jelenlegi korszakában már nem kell azon csodálkozni, ha olyan epizódokba futunk bele, amelyek egy modern irodalmi műhöz vagy egy művészfilmhez hasonlóan alaposan megtornáztatják a néző agyát. A sorozatipar rendkívül kreatív és szabad időszakát éli, és egyre többen próbálkoznak szokatlan megoldásokkal: legyen az félelmetes horrormesébe illesztett tanmese, némafilmeket idéző animáció, esetleg talk show-nak álcázott társadalomkritika.
Az élőszereplős mozi után most anime formában próbálkoznak meg a népszerű videojáték feldolgozásával.
Idén a szokásosnál is bátrabban kísérleteznek még a legnagyobb nézettségű sorozatok is, így a legjobbak között találunk olyat, amely tökéletes záróévadot hozott, meg vannak azok, amelyek rendesen megdolgoztatták a nézőket. A szerintünk legjobbak között akad formabontó sci-fi, a nyolcvanas évek női pankrációs világában elmerülő komédia, valamint egy nagy visszatérő széria is, amely a tévézés legtalányosabb epizódjával rukkolt elő néhány napja.
Jóval a hivatalos premier előtt felbukkant a torrentoldalakon az igen népszerű Orange Is The New Black sorozat új évada. Egyre több részlet derül ki a nem mindennapi adatlopásról, például hogy ebben még a Windows 7 is érintett.
Kedden jelenik meg minden idők legsikeresebb Shakespeare-feldolgozása, a vérfagyasztó aktuálipolitikai rémdrámafolyam Kártyavár (House of Cards) ötödik évada a Netflixen. Donald Trump jobban járna, ha tőlük tanulna.
2017-nek nagy szüksége volt már erre a sorozatra: Amerika ünnepelt komikusa, Aziz Ansari és stábja a megosztottságtól, gyűlöletkeltéstől hangos közegben alkotott egy meglepően melegszívű, néha kegyetlenül mellbevágó, néha idiótán vicces szériát. A Master of None második évada olyat tud, amit a mai sorozatiparban csak kevesen: személyes hangvétellel, bátran és humorral érint fontos témákat (párkapcsolat, család, vallás, szexizmus, rasszizmus). És azt mondtuk már, hogy a zenéje is modern klasszikus már most?
A Star Trek: Discovery ősszel érkezik, az első előzetes alapján pedig igazodnak a Star Wars-hoz hasonuló J.J. Abrams-féle filmek képi világához.
Ha növekszik az igény, érdemes árat emelni. Úgy tűnik, a rég bevált receptet követi a Netflix, egyelőre Ausztráliában.