Saját feleségéhez vonult a riasztott mentősofőr
Megindult a szülés, a kismamát az apuka vitte kórházba – mentőautóval.
Megindult a szülés, a kismamát az apuka vitte kórházba – mentőautóval.
hvg.hu
A jelek szerint volt némi nézeteltérése annak a két hiúznak, amelyek egy erdei út kellős közepén álltak le vitázni egymással, és az előttük várakozó autó se nagyon zavarta őket. Nemcsak a jelenség, a két vitatkozó nagymacska testbeszéde és hangja is külön figyelmet érdemel. A nagy balhé vége egyébként annyi lett, hogy az egyik hiúz lassan eloldalgott. Azt nem tudni, kibékültek-e később. A videót augusztus végén tették közzé a YouTube-on, és több mint 1 millió 700 ezren látták már. Feltöltője szerint a Maine állambeli Kokadjo közelében találkozott össze a vitatkozó hiúzokkal.
hvg.hu
A brit nemzeti identitás megsértését látják abban, hogy az útlevelek megtervezésére jelentkező cégek között csak egy hazai van.
hvg.hu
Ahogy időnként a weboldalak cikkei mellett elhelyezett reklámok furcsa értelmet nyernek az adott kontextusban, úgy van az a telefonunkra érkező üzeneteknél is.
hvg.hu
"Mondjátok, hogy nem kerültem be a hírekbe!" De, sajnos igen.
hvg.hu
Volt már jobb pillanata is Tom Donkin pályafutásának.
hvg.hu
Mindenre ugrik a magyar diplomácia, fél Európával vitázik a kormány – írta kedden a Blikk, amely csinos kis térképes összeállítással illusztrálta a külpolitikai konfliktusokat.
hvg.hu
Egy sajnos elpusztult a Felsőzsolcán, zsákban kidobott kiskutyák közül. A rendőröknek múlt csütörtök este szóltak, hogy egy bekötött szájú zsákban kutyakölykök nyüszítenek a helyi Kertekalja utcában. Mire a járőrök kiértek, a kiskutyák kiszabadultak, majd be is szorultak a csapadékelvezető csatornába, onnan húzták ki őket. Az életben maradt kölykök közül az egyiknek már van gazdája, a többi ellátásáról az önkormányzat gondoskodott. A rendőrség állatkínzás miatt indított nyomozást.
hvg.hu
Mindenkit megnyugtatunk még nem létezik. Pedig igény biztosan volna rá.
hvg.hu
Természetesen csak a Szárnyas fejvadász folytatásában történhet ez meg, amelynek legújabb nyilvánosságra hozott részletében a főszerepet alakító színész egy nyugtalanító gyárban tesz látogatást.
hvg.hu
Egy 15,66 kiló trófeasúlyú gímszarvasbikát ejtett el egy francia vendégvadász nő a Felsőrajk és Pötréte közötti erdőben, a Zala-Jagd Vadásztársaság területén.
MTI
A lap a női borászokról írt, de közben belerúgott a „hölgyekbe”.
hvg.hu
A hősies rohammal kemény egy pontot szerzett.
hvg.hu
Erős volt a szeptember 1960-ban Nagy-Britanniában.
Van, akit az sem rettent meg, vagy zökkent ki a napi rutinjából, ha éppen összedől körülötte a világ.
hvg.hu
A látszat csal: nem az árucikkek hiányoznak, csak az emberek, akik kiraknák.
hvg.hu