Tóbiás az alkotmányról: “Ez nem ünneplés, hanem tor volt”
Az MSZP elnöke szerint a tömegek nem ünnepelnek az öt éve elfogadott alaptörvény miatt, mert az új alkotmánnyal megszűnt a szociális biztonság. Harrach Péter erre azt mondta, a Fidesz-KDNP 2014-es választási győzelme bizonyította az alkotmány létjogosultságát.