Magyar illusztrátor készített posztert az új Star Wars-sorozathoz
A plakát a 80-as években készült videójátékok hangulatát idézi.
A plakát a 80-as években készült videójátékok hangulatát idézi.
A Mayor of Kingstown című sorozat plakátját módosították az utolsó pillanatban.
De a Marvel még nem lépett, úgyhogy az is lehet, hogy a képnek semmi köze a poszterhez.
Rogán Cecília üzleti ügyei helyett a Hot magazin bulvárhírei kerültek a Mahir hirdetőoszlopaira, miután a HVG 40 éves szerződését felmondta a kormányközeli cég.
Egészen biztosan minden idők legsikeresebb nemzeti konzultációjáról és a sokat emlegetett 99 százalékos támogatottságról szól az, hogy a Nyugati aluljáróban a Soros-plakátok mellé beférkőzhetett egy Titanic-kiállítás-poszter is.
Buzás Alíz grafikus 14 budapesti kerületnek készített egyedi posztereket, a legjellegzetesebb épületeket, tárgyakat, részleteket egy-egy képre sűrítve. Rájön ezek alapján, melyik kerületet ábrázolják a poszterek?
Ha már unalmasak a tökéletesre csiszolt országimázs-poszterek, nézze meg, milyen lenne, ha a jégkorszakba, a vadnyugatra vagy éppen a Jupiterre is szerveznének utazásokat.
Öt napon keresztül vártuk a legjobb ötleteket arra, hogyan lehetne kiretusálni Uma Thurman kezéből a cigit a Ponyvaregény poszterén, több mint 50 alkotás érkezett – ezek közül mutatjuk most meg a legjobbakat.
Jól mutatna Uma Thurman a falán? Van jobb ötlete a cigi kitakarására? Ha mind a kettőre igen a válasz, alkosson!
A 80-as években, de még a 90-es években is jellemzően a panellakások nappaliján díszelegtek a főként erdőt és más tájképeket ábrázoló, egész falat beterítő, nem egyszer mérsékelten precízen ragasztott fotótapéták. Most megint visszatértek, de végre olyan gyönyörűek és ízlésesek, ahogy annak idején kellett volna lenniük.
Magyar idő szerint kedden új előzetes is jön majd a várva várt filmhez. A már jól ismert régi és új szereplők mellett pedig tartogat pár meglepetést is a decemberben érkező Star Wars 7 posztere.
Egy szerb művész, Marija Markovic fantasztikus képeket készített visszavonult és jelenleg is aktív focistákról, köztük Puskás Ferencről is.
A net egyik legnagyobb előnye, hogy megőrzi és könnyen elérhetővé teszi mindazt, amit érdemes. És persze azt is, ami nem. Ezúttal az előbbi kategóriából ajánlunk valamit.
Tóth József elajándékozta életművét: a szocializmus pikáns, ínycsiklandó és nevettető oldalát bocifejjel, Bíró Icával, magnós majálissal és a Vigyázz, kész, sajttal egyetemben.
A huszadik század elejétől egyre kreatívabb ötletekkel rukkoltak elő az árucikkek hirdetői, és már száz évvel ezelőtt is ugyanazok a szabályok voltak érvényben: kutya, baba és egy kis szexepil nem árthat a portékának. Muzeális értékű poszterekből válogattunk.
Február végéig látható Tóth József “Füles” Legendás menekenek című poszterkiállítása a Vendéglátóipari Múzeumban. Az alkotóval és Pataki Ágival révedeztünk a szocialista hiánygazdaság szépségein.
Elsőre a poszter úgy néz ki, mint egy normál kólás plakát. Andy Warhol neve azonban még ma is sokat nyom a latban.