Rágalmazással gyanúsítják a jobbikos Staudt Gábort
Gyanúsítottként hallgatta ki Staudt Gábort, a Jobbik országgyűlési képviselőjét a Központi Nyomozó Főügyészség nagy nyilvánosság előtt elkövetett rágalmazás vétsége miatt, még július 14-én - értesült a Magyar Nemzet.