Szabadságon lévő rendőrnő lendült akcióba a nyolckerben
Egy szabadságát töltő rendőrnő fogott el egy rablót péntek délután Budapest VIII. kerületében az utcán - értesült az MTI Hírcentrum. A férfi megpróbálta lenyelni az aranynyakláncot, amit ellopott.