Elnöki szavazattal biztosítaná a kétharmadot Rogán Antal
A magyar Országgyűlésben régóta szokás, hogy az ülést vezető elnök csak akkor voksol, ha szavazategyenlőség áll elő. Rogán Antal most ezzel szakítana, állítólag az elnök és az alelnökök jogainak biztosítása érdekében. Valószínűbb azonban, hogy a szűken meglévő kétharmados többséget akarja bebiztosítani ilyen trükkös módon.