Rogán: nem kapnak készpénzt az emberek
Legkésőbb februárig elszámoltatja a kormány a bankokat Rogán Antal szerint. A Fidesz frakcióvezetője az Echo TV-nek azt mondta, minden egyes forinttal el kell számolniuk a pénzintézeteknek, de az elszámolással az ügyfelek nem készpénzt kapnak majd, hanem az adósságuk csökkenhet.