Csúszik az első magán-űrkapszula fellövése az űrállomásra
A tervezett február 7-i időpont helyett későbbre halasztották a Dragon űrkapszulának a Nemzetközi Űrállomásra (ISS) történő fellövését - közölte az űrhajót megépítő SpaceX vállalat. Ez lett volna az első alkalom, hogy egy magáncég űrjárműve csatlakozzon a Föld körül keringő űrállomáshoz.