Terjeszkedik a tejbirodalom, Távol-Keletre továbbít temérdek terméket
Mintegy 12 milliárd forintos beruházással új feldolgozóüzemet épít az Alföldi Tej Kft. Debrecenben, a beruházással 181 új munkahely jön létre – jelentette be Mélykuti Tibor, az Alföldi Tej Kft. ügyvezető igazgatója.