Rekordot döntöttek a Bécsbe látogató turisták
Minden korábbinál jobb első félévet zárt a bécsi idegenforgalmi ágazat a vendégéjszakák számát tekintve – közölte a bécsi turisztikai hivatal szerdán. Körülbelül 5,7 millió vendégéjszakát regisztráltak januártól június végéig az osztrák fővárosban, ami 3 százalékkal több, mint a tavalyi év azonos időszakában volt. A vendégek 80 százaléka külföldről érkezett a városba.