#vádemelés


















Vádat emeltek a söröző diákokat savval leöntő nő ellen

Súlyos és könnyű testi sértés miatt emelt vádat a Kecskeméti Járási és Nyomozó Ügyészség egy 61 éves kecskeméti nő ellen, aki tavaly júniusban emeleti lakásának ablakából savval öntött le egy szerinte hangosan szórakozó társaságot – közölte a Bács-Kiskun Megyei Főügyészség.