Panasz érkezett Shane Tusupra a mentőszolgálathoz

A bejelentő azt hitte, a mentősök egyenruháját viselte az edző.

  • hvg.hu hvg.hu
Panasz érkezett Shane Tusupra a mentőszolgálathoz

„Nem tudom tudnak-e róla, hogy Shane Tusup amerikai sztár gyakorta hordja a maguk uniformisát. Milyen jogon? Ezt engedélyezték? Egyáltalán hogyan kerülhetett hozzá ilyen ruha? Ez elfogadhatatlan!” – ez a bejelentés érkezett az Országos Mentőszolgálat főigazgatójához, a felháborodott állampolgár pedig képet is küldött az emlegetett ruhadarabról.

A mentősök Facebookon számoltak be a félreértésről és elmondták, Tusup rendszeres támogatója az OMSZ sportegyesületének, amellyel a szakemberek rekreációját és pihenését segíti. A panaszolt, logóval díszített ruhadarab egyébként nem az egyenruha része, a futópólót aranyfokozatú támogatónak adja köszönetképpen a mentőszolgálat.

Kőszeg Ferenc a HVG-nek: „Úgy éreztem, hogy ha botra támaszkodva és hajlott háttal is, de ott a helyem a menetben”

Kőszeg Ferenc a HVG-nek: „Úgy éreztem, hogy ha botra támaszkodva és hajlott háttal is, de ott a helyem a menetben”

Nem elsőprideozó, szinte minden eddigi felvonuláson is ott volt Kőszeg Ferenc, ám a legendás ellenzéki a HVG-nek azt mondta, most „több százezren voltunk, akik azt üzentük a NER-nek, hogy a társadalomnak elege van az uszításból, a fenyegetésből, a hatalmi arroganciából”. Kőszeg Ferencet a jövő évi választásokról és a Fidesz trükkjeiről is kérdeztük.