Félelmetes videó: egy túrázó nem menekült el a lavina elől, hanem filmezte, ahogy rázúdul
De óriási szerencséje volt, mert túlélte a nem mindennapi természeti jelenséget.
De óriási szerencséje volt, mert túlélte a nem mindennapi természeti jelenséget.
Diákmunkás gyújtogatott az egyik szombathelyi szupermarketben, ahol ciroksöprűk kaptak lángra. A tegnap történt kisebb tűzben senki nem sérült meg. A 112 Press információja szerint a diáklánynak az első napja volt az áruházban, a rendőrök már kihallgattak.
Két turista eltűnt, miután erős szél és magas hullámok közepette úszni mentek a görögországi Halkidikí-félszigetnél - közölte vasárnap a helyi parti őrség szóvivője.
Összeütközött két tehervonat vasárnap hajnalban, emiatt Biatorbágy és Herceghalom között nem közlekednek a vonatok - közölte a Mávinform az MTI-vel
Ketten meghaltak és tízen megsérültek vasárnap hajnalban a 42-es főúton történt balesetben, amikor frontálisan összütközött egy kisbusz és egy kisteherautó - közölte a rendőrség.
Menekülni próbált, a balesetben egy ember meghalt.
Kigyulladt és teljesen kiégett egy busz szombatra virradó éjjel Kispesten az Üllői úton. A tűzesetről videófelvétel is készült, ezen kisebb robbanások is láthatók.
Lezárult a rendőrségi vizsgálat a baleset nyomán, amelyben egy anya és kisfia haltak meg.
A helyiek szerint nem volt különösebben nagy vihar, mégis kidőlt egy fa, amely az alatta pihenő polgárőrre dőlt.
A feltorlódó autók közül többen egymásnak szaladtak.
Szerencsére most leginkább csak tanulságai vannak az esetnek.
A baleset egy kereszteződésében történt.
Egy Mercedes csapódott a magyar versenycsapat egyik személyautójának.
Elgázolt egy embert a a Ceglédről a Nyugati pályaudvarra tartó vonat.
Csúnya esést rögzített egy autós kamerája, ami után jelentkezett a robogós is, hogy elmesélje, pontosan mi is történt.
A tervek szerint Biatorbágy és Herceghalom között hétfőn dél körül egy vágányon sebességkorlátozással és még korlátozásokkal, de megindulhat a vonatközlekedés.