A Fazekas Gimnázium 14 tanára kapott kirúgással fenyegető levelet
Az ország egyik legjobb gimnáziumában 14 pedagógus kapott szigorú figyelmeztetést, akár ki is rúghatják őket, ha folytatják a munkabeszüntetést. Folytatják.
Az ország egyik legjobb gimnáziumában 14 pedagógus kapott szigorú figyelmeztetést, akár ki is rúghatják őket, ha folytatják a munkabeszüntetést. Folytatják.
Az elszállt infláció és a kata kicsinálása mind hozzájárulnak a dráguláshoz.
Az indoklás szerint ez az oktatási, kutatási, kulturális és hitéleti feladatok hatékonyabb ellátását segíti.
A Bánki Erik (Fidesz) vezette gazdasági bizottság támogatott egy szocialista javaslatot, de a törvényalkotási bizottság lesöpörte.
Az OLAF átfogó nyomozás során talált rá több olyan projektre, ahol a szennyvíztisztításra vettek fel uniós összegeket. Most vissza kell fizetni a támogatást, mert nem történt fejlesztés.
A kismamákra, az idősekre és a gyerekekre a legveszélyesebb a légszennyezettség.
Nem csak a köztársasági elnök rezidenciája, de az autópark is megújul a KEH-nél, közel 200 millió forintból.
Befolyással üzérkedéssel gyanúsították meg őket.
Számon kért Orbán, tízmillió eurós svindli és ukrajnai videóriport - ha még nem találkozott velük a hvg360 elmúlt napok cikkeiben, tegye meg most. Összeválogattuk, mit olvastak az előfizetőink a leginkább, mi váltott ki indulatokat, mi mozgatta meg a kommentelőket. Jöjjön tehát az aktuális 7/hét a hvg360-ról.
Hiába kérték a vétót, Novák Katalin aláírta és ki is hirdette a törvényt.
A Kásler Miklós alapította szervezet munkatársainak száma két év alatt csaknem megduplázódott.
Az ingázók utazási ideje reggel és este is minimum fél órával hosszabb lesz.
Az egykori 70-szeres válogatott focista bal könyöke szilánkosra tört.
2010 óta lényegében nem lehetett új szélerőműveket telepíteni Magyarországon.
A férfi személyesen vitte volna az adatokat tartalmazó pendrive-ot az orosz nagykövetségre. Az országhatáron fogták el.
Fél hétkor van a hivatalos gyülekező.
A Szimbiózis Alapítvány legnagyobb telephelyén több üzemet bezártak és számos ingóságuktól megváltak, hogy fennmaradhassanak. Az elnök szerint gyakorlatilag a jövőjüket adták el.
Ugyanaznap terjesztik fel a Karinthy Gimnázium tantestületét a XVIII. kerület díszpolgári címére, amikor az iskola több tanárát is kirúgta a tankerület. A polgármester szerint az önkormányzat azonnali pénzügyi segítséget tervez adni a karinthys tanároknak.
A Fővárosi Közgyűlés jóváhagyta Tüttő Kata és Kiss Ambrus javaslatát.