Pályázati pénzosztás a parlamenti választások előtt – hol tartunk most, és mire érdemes készülni?
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Az előző napi zárásnál egy árnyalatnyival erősebben nyitott a forint, az eurót kilenc órakor 250,40/50 forinton jegyezték a kedd délutáni 250,75/85 után.
A nap különösebb eseményektől mentesnek ígérkezik, a mozgási sávot 250 és 251 forint között várják a kereskedők.
Az euró történetének legmagasabb árfolyamát érte el az éjszaka folyamán a nemzetközi devizapiacokon a dollár ellenében, érintve az 1,4161-os szintet, erről azonban a budapesti nyitás idejére 1,4130 körül szintre húzódott vissza.
A dollárt 177,30/40 forinton jegyezték nyitáskor a kedd délutáni 177,10/30 után.
A bankközi forintpiacon 7,10 százalékon született a nap első O/N kötése.
Az idén hatalmas, 774 milliárd forintos keretösszeg keresi a helyét a GINOP Plusz programban.
Bővült azon fejlesztési lehetőségek köre, amelyekre a Demján Sándor Tőkeprogramban forrást igényelhetnek a vállalkozások.
A hitel megfelelő előkészítésén nem csak az múlik, hogy kap-e hitelt egy cég, hanem az is, milyen költségek mellett.
Az idénymunkásokat foglalkoztató vállalkozásoknak kihívás a szabályok szigorodása.
A megosztottságra épít a JobbRandi és a BalRandi, amelyet ugyanaz a cég üzemeltet, a háttérben pedig egy visszás társkeresőiről ismerős név sejlik fel.
A próba eredménye totálisan eltér attól, mint amit a cég kezdettől ígér.