Itt az új MNB-program: jön a minősített vállalati hitel
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Kedden estére tovább erősödött a forint: az eurót 265,70 forinton jegyezték este fél nyolc körül a bankközi kereskedelemben a kedd hajnali 268,23 forint után.
A svájci frank jegyzése 206,13 forinton állt kedd kora este a reggeli 210,67 forintot követően. Az amerikai dollárt 185,46 forinton jegyezték a kora reggeli 188,50 forint után Száz japán jent 224,99 forinton jegyeztek, míg kedden reggel 228,76 forint volt a jen árfolyam. A forinthoz hasonlóan erősödött a keddi kereskedésben a zloty. Az eurót 3,970 zloty-n jegyezték nem sokkal fél nyolc után a reggeli 3,992 zloty-t követően. A cseh korona gyengült kedden az euróval szemben. Egy eurót 24,165 koronáért adtak a kora reggeli 24,135 korona után.
Új minősített hitelterméke vezet be a Magyar Nemzeti Bank. Milyen előnyöket tartogat ez a lehetőség a vállalkozások számára?
Mit mutatnak a kutatási adatok? Kell aggódni a munkahelyek elvesztése miatt?
Változásokat jelentettek be a Demján Sándor Tőkeprogramhoz kapcsolódó Demján Sándor Tanácsadási Voucher Programban.
A cégértékelés egy bonyolult, összetett folyamat, vannak azonban széles körben elfogadott értékelési módszerek, amelyek erre alkalmazhatók.
Az Otthon Start program küszöbén igazán remek időzítés ez a rengeteg állami segítség mellett.
Van egy rossz hírem: hiába a tiltás, hiába a szózat.