Majdnem szabályozott pénzügyek helyett biztos pillérek
A vállalkozások belső problémáiból eredő pénzügyi válságok jelentős része elkerülhető lenne. Mutatjuk, hogyan!
Hamis e-mailekre figyelmeztet a szolgáltató.
A Telenor arra figyelmeztet, hogy ismeretlenek hamis számlabekérő leveleket küldenek a cég ügyfeleinek.
A leveleket magyarországi e-mail-címekre továbbították a csalók, ami azt jelenti, hogy azok is kaphattak ilyen értesítést, akik nem a Telenor ügyfelei.
A vállalat mindenkit arra kér, amíg nem győződik meg a számlabekérő e-mail hitelességéről, ne kattintson a benne szereplő hivatkozásokra, és ne nyissa meg a csatolt fájlokat. Azt is javasolják, hogy aki ennek ellenére is elbizonytalanodik, forduljon az ügyfélszolgálathoz, és semmi esetre se adja meg belépési adatait – telefonszámot, felhasználónevet, jelszót – senkinek. A Telenortól kizárólag az eszamla@telenor.hu és a +36 20 202 0043-as számról érkezik számlalevél, tartozásról szóló e-mail vagy SMS – írták.
A vállalkozások belső problémáiból eredő pénzügyi válságok jelentős része elkerülhető lenne. Mutatjuk, hogyan!
Egyre több szektorban kötelező a felelősségbiztosítás. Mire nyújt valódi védelmet? És mikor fizetjük hiába a díjat?
Már párszáz milliós hitelnagyság esetén is – akár több tízmillió forinttal – többe kerülhet cégünknek, ha csupán a kamatszint alapján döntünk.
Meghosszabbították a BAY Voucher programot – október közepéig lehet pályázni.
A kocsik hasítanak, de a sztárok csak gügyögnek Brad Pitt új filmjében.
A párt fővárosi frakciója hajlandó részt venni a hétfői közgyűlésen, de kérnek is cserébe.
Nem tudni, mit hoz a jövő, de Litkai Gergely a BKK-leállás után kidolgozta a Fővárosi Csődelodázási Csomagot.