Vámháború: Hol tartunk most? Mire kell készülniük a vállalatoknak?
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Szerdától a benzinért és a gázolajért is többet kell fizetni.
Tovább emelkedik a hét közepén a benzin és a gázolaj ára – adta hírül a Holtankoljak.hu.
Mint írták, a hazai árakban nem mutatkozik meg, hogy a forint erősödött a dollárral szemben: folytatódik az emelkedő tendencia.
Így szerdától
lesz drágább.
Az átlagárak így már a 350 forintot közelítik. A 95-ös benzinért literenként átlagosan 338, a gázolajért pedig 349 forintot kell fizetni.
Az Amerikai Egyesült Államok és az Európai Unió között július 27-én megállapodás született egy átfogó vámegyezményről.
Összefoglaló a kedvezményes konstrukciók feltételeiről: mire, milyen feltételekkel lehet igényelni ilyen forrást?
A képzések támogatása segíti az alkalmazkodóképességet és termelékenység javítását - a vállalkozások széles köre számára érhető el ehhez pályázati forrás.
Az üzlet értéke mellett az adásvétel adózási következményeit is érdemes számba venni, legyenek a szereplők cégek vagy akár magánszemélyek.