Szexi, és a profitot is növeli, de hogyan kapcsolódhat egy kisebb cég ehhez a trendhez?
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
Sorozatosan megrendezett kamu balesetekkel, hamis igazolásokkal és beépített biztosítási ügyintézővel "keresett"...
Sorozatosan megrendezett kamu balesetekkel, hamis igazolásokkal és beépített biztosítási ügyintézővel "keresett" hatalmas összegeket egy csaló banda. A részletekről a rendőrség közleménye alapján az automenedzser.hu tudósít.
A lényeg, hogy a főkolompos K. Lajos a biztosítónál dolgozó K.né P. Ildikóval játszott össze, s számos személyt bíztak meg azzal, hogy kamu balesetben eljátsszák a sérültek szerepét. Kis értékű gépkocsikkal, eldugott helyeken hajtották végre a megrendezett baleseteket, majd hamis orvosi papírokkal igazolták a személyi sérüléseket.
Persze a gépkocsikárt is térítették, de a nagy biznyák a sérülések után kifizetett többmilliós összeg volt. A kamubalesetek eljátszói nem kerestek rosszul, 100-400 ezer forintot is kaptak az alakításokért, persze most, hogy lebuktak, nekik is felelniük kell a törvény előtt. A gyanúsítottak között orvosok is vannak, maga K. Lajos szökésben van, elfogadóparancsot adtak ki ellene.
Összesen 42 kamu káresemény kapcsán 80 személyi és 23 gépjárműkárra 370, illetve 51 millió forintot fizetett ki a 2 biztosító jogtalanul. E mellett további 150 milliót tartottak vissza a biztosítók, miután lebuktak és megindult a büntetőeljárás.
Ötlépcsős útiterv a fenntarthatósági célkitűzések üzleti stratégiába építéséhez.
2025. július 10-én lezárult a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat. Július 15-étől új forgóeszköz-finanszírozási lehetőség nyílt meg a feldolgozóipari mikro- és kisvállalkozások számára.
Folyamatosan bővül a céges bankkártyapiac. A kínálaton egyre inkább látszik, hogy a neobankok megjelenése versenyre készteti a hagyományos bankokat is.
Az elektronikus aláírásoknak egyre nagyobb a szerepe, de a különböző típusok közötti különbségek nem mindig egyértelműek.
Egy magyar bombaszakértő segítette az 1920-as években a japán elnyomás ellen harcoló koreai szabadságharcosokat – derül ki Csoma Mózes, a Károli Gáspár Református Egyetem bölcsészkarának dékánja, volt dél-koreai magyar nagykövet tanulmányából.
Olaszországi nyaralása idején történt végzetes baleset az osztrák extrémsportolóval.
Az Evergrande csődje óta tudhatjuk: elég nagy bajok vannak a kínai ingatlanszektorral.