Olyan sötétre sikerült a héten a 168 Óra borítója, hogy – a Révai Nyomda Kft. hibájáért és a nyomda helyett is – kénytelen elnézést kérni olvasóitól a 168 Óra szerkesztősége.
"Elsötétedett" a 168 Óra, Mester Ákosék bocsánatot kérnek
Közleményben kér elnézést a 168 Óra hetilap nyomdája hibájáért.