Tájékoztatása szerint nem sokkal 7 óra után érkezett lakossági bejelentés arról, hogy egy holttestet láttak a város északi határában a Dunában. Még nem történt meg az azonosítás, de feltételezhető, hogy azt az asszonyt találták meg, akinek az eltűnését csütörtök reggel jelentették be. Egy férfi jelezte a rendőrségen, hogy az anyósa hajnalban eltűnt. A rendőrség közigazgatási eljárás keretében vizsgálja az eltűnés és a haláleset körülményeit.
Holttestet találtak a Dunában Paksnál
Egy 60 évnél idősebb asszony holttestét találták meg csütörtök reggel a Dunában Paksnál - közölte Kuti István rendőrkapitány.
Ha ilyen népszerű, akkor miért ennyire veszteséges a közösségi autómegosztás?
Magyar Péter Brüsszelben: „Nem fogok kimenni kávézni”
Első uniós csúcstalálkozójára érkezett Magyar Péter. Azt ígérte, megoldja „azokat a problémákat, amiket Orbán Viktor kormánya okozott”.
Nehéz alkuk előtt: a költségvetés, Kína és Ukrajna uralja az EU-csúcs nyitányát
Leváltották a Nemzeti Nyomozó Iroda igazgatóját
Átalakul a TEK, megszűnik az Országgyűlési Őrség – a belügyminiszter bejelentette, mit változtat a rendvédelmi szerveknél
Sokat bírálták miatta a Fideszt, de most a Tisza is név nélküli módosítókkal írt át törvényjavaslatokat
A probléma az, hogy így kikerülik a plenáris ülésen zajló vitát.