A gyüttmenteket megállíthatja az önazonossági törvény, de a lakások értékcsökkenését nem
Az ingatlanvásárlást nehezíti, valós pozitív hatása viszont valószínűleg nem lesz a települések önazonosságát védeni hivatott szabályozásnak.
Baleset miatt teljesen lezárták a 63-as főutat Sárbogárd és Felsőkörtvélyes között, ahol két személyautó ütközött össze csütörtök reggel - közölte a rendőrség.
Baleset történt a 63-as főúton, amikor Sárbogárd és Felsőkörtvélyes között egy Székesfehérvár felé haladó gépkocsinak egy másik személyautó nem adta meg az elsőbbséget, elé kanyarodott, és összeütköztek - közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság. A rendőrség szerint hárman sérültek meg, a balesetben vétlen autó vezetője könnyebben, a többi sérült állapotáról a rendőrségnek egyelőre nincs információja. Az útzárat várhatóan fél óra múlva oldják fel részlegesen, fél tíztől egy sávon indulhat meg a forgalom a 63-as főút érintett szakaszán.
Az ingatlanvásárlást nehezíti, valós pozitív hatása viszont valószínűleg nem lesz a települések önazonosságát védeni hivatott szabályozásnak.
Tusványoson Semjén beszélt Majkáról és arról is, mire számít, ha esetleg hatalomra kerülnek Magyar Péterék.
A miniszterelnök beszélt Majkáról és Azahriah-ról is.
Témák és vélemények a világlapokból.