Egyelőre nem tudni, mi okozhatta az autópálya Szeged felé vezető oldalán, az ócsai lehajtónál történt balesetet. A felborult kocsiban egy ember életét vesztette, egy másik súlyosan megsérült, mindkettőjüket a dabasi tűzoltók igyekeznek kiszabadítani a roncsok közül, miközben a súlyos sérültért mentőhelikopter indult a helyszínre. Az M5-ös érintett szakaszán a helyszínelés és műszaki mentés befejezéséig teljes útzár van érvényben.
Halálos baleset az M5-ösön, lezárták az utat is
Egy ember meghalt, egy másik súlyosan megsérült, amikor felborult egy személyautó az M5-ös autópályán, Ócsa közelében hétfőn.

Néhány órával az önkormányzati einstand után meghalt a Ruszwurm cukrászda tulajdonosa
Szamos Miklós 78 éves volt, szívinfarktus végezhetett vele, miután az önkormányzat rátette a kezét legendás cukrászdájára.
Sörösdobozzal próbálta megdobni Magyar Pétert egy férfi – videó
Az eset Magyar Péter országjárásának gyulai állomásán, a politikus beszéde közben történt.
Nyaralónak látszó gazdasági épületet és szőlőbirtokot vásárolt Nagy Márton felesége a Balaton-felvidéken
A Nagy Márton által csak „borospincés háznak” nevezett ingatlanhoz jakuzzi is tartozik.
Több iskolaigazgató is megpróbálta elküldeni a teljesítményértékelésen lepontozott tanárokat a szakszervezet szerint
A köznevelési törvény szerint jogellenes a gyakorlat.
Kíméletes, egyszerű és meghosszabbítja az életet – mi az a japán gyaloglás, és ki végezheti?
A gyakorlatsor egyszerű, egészségügyi előnyeit pedig közel 20 évnyi kutatás eredményei támasztják alá.